Етапи роботи

ЕТАПИ РОБОТИ

Шановний відвідувачу нашого сайту, якщо ви маєте намір скористатися послугами машинної вишивки, просимо вас детально ознайомится з порядком роботи Студії. Чітке-системне виконання усіх 7 (семи) етапів роботи дозволить оздобити ваш виріб унікальним логотипом або зображенням та уникнути подальших непорозумінь між нами.

Так от, нижче є детальна схема-етапи роботи, по якій ми працюємо з нашими замовниками.

1 етап. ЗАПИТ НА ВИШИВКУ

Щоб замовити вишивку у нас немає необхідності їхати до нас в офіс. Ви можете зателефонувати нам, та вказати кількість (тираж), тип матеріалу, дату на коли має бути готова вишивка.

Ви можете відправити макет малюнку на нашу електронну адресу: 7cvit@ukr.net, вказавши технічне завдання для оздоблення.

Якщо Ви до нас звернулись вперше, то необхідно вислати ваші реквізити для правильного оформлення усіх документів для бухгалтерії. Якщо сума замовлення перевищує 5000 грн. наполягаємо заключати договір.

2 етап. РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Ціна вишивки визначається кількістю – тиражністю, кількістю кольорів ниток, кількістю стібків, технологічністю і трудомісткістю виготовлення. Підрахувавши вартість одного логотипу чи вишивки, ми зможемо точно визначити ціну всього замовлення.

3 етап. ОПЛАТА ПОСЛУГИ

Погодивши вартість ми виставляємо вам рахунок для сплати повної суми або авансу не менше 50%. Отримавши оплату, ми розпочнемо виконувати поставлене завдання. Оплата наших послуг здійснюється на картку, або на наш розрахунковий рахунок відкритий в Приватбанку.

4 етап. СТВОРЕННЯ ПРОГРАМИ ДЛЯ ВИШИВКИ

Отримавши макет, дизайнер промальовує його у стібках та задає пропорції, щільність нитки, кількість кольорів і т. д. Після створення програми, проводиться налаштування машини для вишивки.

5 етап. ОЦІНКА ЯКОСТІ ТА ПОГОДЖЕННЯ

Наш спеціаліст робить взірець, щоби ви змогли оцінити якість та відповідність вашим побажанням. Ви маєте погодити (!) взірець. Без погодження ми не запускаємо в роботу увесь тираж.

6 етап. ОЗДОБЛЕННЯ ТА ПІДГОТОВКА

Після погодження відбувається підготовка тканини (чи виробів) та допоміжних матеріалів. Далі відбувається запуск в роботу всього тиражу виробів.

7 етап. ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКА

Ваше замовлення буде виконано в найкоротші терміни, про що вас попередить наш менеджер. Ви маєте перерахувати на розрахуноковий рахунок решту – залишок коштів, відповідно виставленого раніше рахунку. Після зарахування коштів на наш рахунок – наш бухгалтер підготує вам акт виконаних робіт у двох примірниках. Далі, Ваше замовлення та акти виконаних робіт будуть передані Вам особисто або відправлені в будь-яку точку України. Відправка якісно виконаної роботи та документів здійснюється з допомогою «Нової Пошти» або іншими кур’єрськими службами за бажанням клієнта.