Ціни

Як розраховується вартість машинної вишивки?

Вартість оздоблення за допомогою машинної вишивки обговорюється в кожному випадку окремо. Для точного визначення вартості вишивки потрібно надати технічне завдання, вкажіть наступні дані:

  • розмір вишивки, см (Висота х Ширина);
  • кількість кольорів ниток для вишивки;
  • об’єкт на якому буде наноситись логотип (тканина чи готовий виріб);
  • тип матеріалу, на якому буде проводитися вишивка;
  • кількість одиниць вишивки (тираж);

Повідомивши нам цю інформацію, ми зможемо зорієнтувати Вас про приблизну ціну оздоблення та вартість розробки програми для вишивальної машини. Варто зазначити, що вишивання логотипів на тканині буде коштувати дешевше, аніж на уже пошитому одязі (виробі). Це обумовлено більшою затратою часу на підготовку готових виробів до вишивки.

Кінцева вартість за одиницю вишивки, погоджується після розробки програми для вишивки. Середня вартість розробки програми від 100 грн. Повна вартість складних робіт по дизайну узгоджується індивідуально і вимірюється залежно від затраченого часу нашого спеціаліста.

Компютерна вишивка металізованою ниткою та використання аплікацій з тканин збільшує вартість робіт на 30%.

Ми використовуємо тільки професійне обладнання ТМ Tajima (Японія) та якісні матеріали для оздоблення ниткою, щоб створити унікальні речі. Для точного розрахунку вартості вишивки, зверніться безпосередньо до менеджера, зателефонуйте нам, або завітайте до нас!