Про нас

ПРО НАС

Студія вишивки «Семицвіт» – це виробниче підприємство, яке об′єднало досвідчених фахівців в сфері швейної галузі, дизайну та оздоблення. Студія створена в 2017 році. Завданням Студії є надання якісних послуг з машинної вишивки по оздобленню на такнині для пошиву одягу та готових текстильних виробах: рушниках, халатах, футболках, кепках, тощо.

Клієнтами студії є рекламні агенції, швейні підприємства, дизайнери одягу, військові структури. Студія також працює, як конструкторське-бюро по створенню дизайнерського одягу, в якому використовуються сучасні підходи до оздоблення вишивкою та аплікацією. Спеціалісти Студії пройшли спеціальне навчання та відмінно освоїли проектування вишивки на основі технології векторної графіки з вбудованими інструментами, що дозволяє створювати по-справжньому якісний унікальний дизайн.

НАШЕ ОБЛАДНАННЯ

Добре розуміючи, що вимоги до вишивки в наших клієнтів дуже високі, ми прийняли рішення купити найкраще обладнання, яке є зараз №1 на вишивальному ринку – це японські вишивальні машини ТМ Tajima.

Вишивальні машини нового покоління обладнані:

  • електронним приводом прижимної лапки, що дає можливість вишивати на різних типах тканин, уникаючи стягування магнітним датчиком обриву нитки;
  • 12- ма голководіями на кожній голові, що дає можливість вишивати один дизайн з 12-ма різними нитками;
  • човниковими комплектами найновішого зразка, які дають можливість успішно вишивати різними типами і товщинами ниток включаючи акрилові, шерстяні та металізовані.

Максимальне поле вишивки одного макету 360*450 мм.

Наша команда